verze pro tisk

Doprava a převzetí zboží

6. únor 2012

Nákup pneumatik můžete díky eshopu nechat klidně i na poslední chvíli. Doprava a způsob převzetí zboží je totiž rychlá, eshop má také všechny nabízené pneumatiky obvykle skladem, tudíž zde nevzniká žádná zbytečná časová prodleva.

Reklama

Pneumatiky budou doručeny do 24 hodin

Nákup letních a zimních pneumatik prostřednictvím pneumatiky.cz je rychlý a bezpečný. Většina zákazníků dostane objednané zboží již do druhého dne. Při expedici je využívána spolehlivá zásilková dopraba PPL/DPD, díky níž je zboží obvykle doručováno do 24 hodin po objednání. Ihned po expedici bude zákazník vyrozuměn informační SMS zprávou a emailem. Díky zkušenému dopravci je také zboží doručeno nepoškozené.

Doprava zboží a kontaktování zákazníka

Před samotným doručením zásilky je kupující telefonicky kontaktován tak, aby nedošlo k situaci, kdy nebude zastižen na adrese, kterou v objednávce uvedl. V případě, že se tak přesto stane, nechá dopravce na adrese oznámená o doručení, kde je uveden kontakt na doručující depo, kde si lze sjednat další bezplatné doručení.

Kontrola zboží při převzetí

Při převzetí zásilky je doporučeno si zboží nejprve řádně překontrolovat tak, aby zákazník nemusel následně toto zboží ihned reklamovat.

Nové pneumatiky budete mít doma pár hodin poté, co si je v internetovém obchodě objednáte.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!