verze pro tisk

Vyplatí se sledovat inzerce při nákupu vozidel a pneumatik?

15. prosinec 2012

V tuzemsku, případně také na Slovensku působí poměrně velké množství internetových inzertních portálů, které se specializují na vozidla a příslušenství k nim. Lidé, kteří si chtějí pořídit nový automobil, tak mají možnost získat vozidla za výhodnější ceny nežli v momentě, kdy by šli vůz koupit přímo k prodejci. Je však otázkou, jaký je kvalita těchto portálů. Je třeba si zjistit, zda je konkrétní auto moto inzerce spolehlivá, tedy zda v ní nejsou publikovány pochybné inzeráty, případně pak nekvalitní vozidla.

Reklama

Výhody a rizika nákupu vozidla přes inzerát

Auto moto inzerce může být pro zájemce o vozidla či například nové pneumatiky velmi zajímavá. Inzeráty podávají obvykle soukromé osoby, které chtějí prodat svůj vůz, jenž už nepotřebují. Ceny za ojetá vozidla bývají mnohdy výrazně nižší nežli v běžných auto bazarech, které ceny zvyšují o své marže. Díky tomu se dají za nákup nového vozidla ušetřit i desetitisíce korun. Je zde však určité riziko, že zakoupené vozidlo nebude v takovém technickém stavu, jaký zmiňuje prodávající. Je tak na místě opatrnost, kupované vozidlo je vhodné si vyzkoušet a v ideálním případě je nechat zkontrolovat od nějakého odborníka, který dokáže odhalit i možné skryté závady.

Půjčovna aut

Pakliže nemáte zájem o pořízení nového vozidla přes auto moto inzerce, neboť na něj nemáte dostatek peněz, avšak zároveň potřebujete alespoň občas mít nějaké auto k dispozici, můžete se obrátit na některou z auto půjčoven. Velký výběr vozidel k zapůjčení nabízí společnost citycar.sk. Zde máte možnost půjčit si osobní vozidla mnoha známých značek, a to v různých typech.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!