verze pro tisk

Vybíráme pneumatiky na internetu

8. únor 2012

Nákup pneumatik je v určitých obdobích poměrně obtížný. Jde zejména o měsíce, které souvisejí se zákonnou povinností měnit letní pneumatiky za zimní. Počátkem listopadu loňského roku to bylo jasně patrné, servisy a prodejci pneumatik měli opravdu napilno, mnoho zákazníků muselo na nákup nových pneumatik čekat i dlouhé týdny.

Reklama

To samé se dá do značné míry očekávat na konci března, kdy povinné zimní pneumatiky budou moci řidiči vyměnit zpět za letní. Pakliže chceme předejít frontám v obchodech a servisech a pořídit si pneumatiky snadno a také levněji, je vhodné využít internetové obchody.

E-shopy s pneumatiky vybírejme dle referencí zákazníků

Internetových obchodů, které nabízejí pneumatiky, je již poměrně značné množství. Při výběru pneumatik v eshopech je však nutné si ohlídat, zda je daný obchod skutečně solidní a nabízí opravdu kvalitní pneumatiky.

Snadno se to dá zjistit z různých zpětných vazeb od zákazníků, kteří již v eshopu nakupovali. V tomto ohledu jsou velmi pozitivní reakce na internetový obchod Pneumatiky.cz. Jedná se o jednoho z největších a zároveň i nejspolehlivějších prodejců pneumatik na českém internetu. Jen za poslední rok tento obchod úspěšně vyřídil více než patnáct tisíc zakázek.

V sortimentu obchodu naleznou zákazníci více než 16.000 položek, vybírat si kromě pneumatik mnoha značek a typů mohou také třeba alu kola či ocelové disky, sněhové řetězy a další doplňky pro osobní i užitková vozidla.

Je třeba hledět především na kvalitu, až poté na cenu

Výběr pneumatik na internetu by měl být prováděn zejména na základě předchozí spokojenosti klientů. Nakupující tak minimalizuje riziko, že si pořídí pneumatiky, které budou nekvalitní, staré a drahé.

Právě cena je dalším kritériem při výběru, kupující by se však neměl orientovat jen dle toho, jak je pneumatika levná. U tohoto sortimentu zboží je potřeba si uvědomit, že jde především o správnou funkčnost, spolehlivost a bezpečnost pneumatiky. Laciná a nekvalitní pneumatiky mohou být příčinou dopravní nehody a zranění či poškození vozidla.

Ověřené online obchody

  • Pneumatiky.cz - levné pneu do 24h. Doporučuje 98% zákazníků svým známým.
  • Vivapneu.cz - Doprava ZDARMA v rámci celé ČR. I když se ceny přepravy stále zvyšují, nabízíme dopravu zdarma v rámci ČR.
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

R0NKbEAsGQd

čtvrtek, 7. červenec 2016
08:21

Shiver me timbers, them's some great innfrmatioo.


posted by: R0NKbEAsGQd (cbxula3foq(a)outlook.com) [Odpovědět]