verze pro tisk

V autobazaru se dá pořídit takřka nové auto za velmi nízké ceny

14. červen 2012

Pořídit si nové auto není záležitostí, kterou by si každý z nás mohl dovolit. Když už si kupujeme nové auto, obvykle hledáme jen ty značky, které jsou levné. Ano, nový vůz se dnes dá koupit již za 200.000 Kč, avšak nejedná se o žádný luxusní vůz a většinou je navíc jen v základní výbavě. Co však dělat, když si chceme dopřát kvalitní automobil, který běžně stojí třeba i kolem milionu korun? Šance se naskýtá v autobazaru.

Reklama

I ojeté vozy mohou mít vysokou kvalitu

Autobazary dnes nabízejí ojetá vozidla mnoha značek. Nejčastěji se zde samozřejmě vyskytují automobily Škoda. Mnozí lidí tvrdí, že by si vůz z autobazaru nikdy nekoupili, neboť nemají záruku kvality, auta již nejsou v tak dobrém stavu, navíc mají značné stáří. To však pravda, v autobazarech se dají najít špičková vozidla, která jsou jen několik let stará. Příkladem je třeba Octavia. V plné výbavě stojí až kolem 1 mil. Kč, v autobazaru se však dají tyto vozy české výroby koupit třeba i kolem 200.000 Kč, přestože nemají najeto tolik kilometrů a nejedená se o žádné staré vozy. Čím to je? Do autobazarů se totiž často tyto vozidla dostanou jako odstavená firemní vozidla. Firmy totiž často v rámci svých leasingů používají jen vozidla do určitého stáří, poté mění svůj vozový park. Pak se tato auto dostanou do autobazarů. Škoda Octavia se stářím několika málo let a ve výborném stavu tak může být mnohem dostupnější.

Za skoro nové vozidlo můžete v autobazaru zaplatit o statisíce korun méně

Nákup vozidel v autobazarech tedy rozhodně není neatraktivní. Stačí si jen zvolit správný vůz a dovědět se o něm všechny potřebné údaje. Mnohdy se v autobazarech dají koupit i takřka netknuté automobily, které však oproti původní ceně stojí i o několik desítek procent méně.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Th6vUJwgXbob

čtvrtek, 7. červenec 2016
08:45

Way to go on this esysa, helped a ton.


posted by: Th6vUJwgXbob (vbq30g24(a)outlook.com) [Odpovědět]