verze pro tisk

Offroad tlumiče pro terénní vozy

19. květen 2014

Bez kvalitních tlumičů se neobejde žádný automobil. Dvojnásob to pak platí pro terénní vozidla, která se krom silnic pohybují i v obtížnějších, nezpevněných terénech. U nich pak platí, že je zapotřebí, aby měla skutečně výkonné tlumiče pérování, které i při extrémnější jízdě dokážou tlumit většinu nárazů.

Reklama

Bez kvalitních tlumičů pérování se ve vozidle rozhodně nebudete cítit komfortně. Jednoduše řečeno – pocítíte každou nerovnost na silnici. V současné době se už v českých obchodech dají pořídit skutečně kvalitní produkty, které splňují ta nejpřísnější kritéria.

Legenda mezi tlumiči

Jako příklad lze uvést tlumiče pérování, která nabízí Offroad obchod. Jedná se o produkty značky Old Man Emu. Tato značka má věhlas mezi mnoha majiteli terénních vozů. Oblíbené jsou zejména dnes už prakticky legendární tlumiče pérování Nitrocharger Sport.

Ty jsou vhodné pro automobily s pohonem 4x4. Mají perfektní vlastnosti, díky nimž se vozidlo i na velmi obtížných terénech chová naprosto přirozeně a neztrácí kontakt s vozovkou.

Proč jsou EMU tlumiče tak výjimečné

Zajišťují snadnou ovladatelnost automobilu i při rychlejší a adrenalinovější jízdě, napomáhají i k celkovému zkrácení reakčních časů. Je to dáno zejména tím, že u nich bylo myšleno na preciznost jednotlivých komponentů, zejména na rozdělení regulačních disků. Ty jsou jednou z hlavních součástí každého tlumiče pérování.

Kromě toho mají i speciální přídavnou trubku, která chrání tlumič před nárazy a poškozením od kamenů či jiných předmětů, s nimiž se na silnici či v terénu můžete během jízdy setkat.

Offroad obchod nabízí špičkové offroad tlumiče pérování od Old Man Emu za příznivé ceny, o čemž se můžete přesvědčit, pokud navštívíte e-shop offroad-obchod.cz. S těmito tlumiči získáte dokonalou kontrolu nad svým vozem a užijete si perfektní jízdu s plným prožitkem.

Komerční sdělení

-sad-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

M67gdG9Vdm

čtvrtek, 7. červenec 2016
12:22

Stay invtemaoifr, San Diego, yeah boy!


posted by: M67gdG9Vdm (671x3q1ie(a)outlook.com) [Odpovědět]