verze pro tisk

Náhradní díly pro nákladní auta a kamiony

20. duben 2013

Nákladní automobily a kamiony jsou obvykle velmi vytížené, což logicky přináší také větší únavu materiálu, respektive jeho rychlejší opotřebování. Z tohoto důvodu jsou majitelé nákladních vozidel nuceni mnohem častěji shánět náhradní díly, které pak instalují namísto již nevyhovujících.

Reklama

Mezi velmi často poškozené díly u kamionů patří zejména brzdové třmeny a kotoučové brzdy obecně. Právě brzdové třmeny tvoří součást brzd, ty jsou dále tvořeny také brzdovým pístem, rotorem a brzdovými destičkami.

Vzduchový kompresor

Mnohdy se také stává, že se u vozidla porouchá vzduchový systém. Z tohoto hlediska se dost často jedná o závadu na vzduchovém kompresoru. Vzduchový kompresor je vlastně nejdůležitější součástí celého vzduchového systému automobilu. Jakmile nefunguje správně, není vyvinut dostatečný tlak.

Sehnat náhradní díly pro nákladní vozidla a kamiony není jednoduchou záležitostí, rozhodně je to obtížnější nežli v případě náhradních dílů na klasická osobní vozidla.

Nákup repasovaných součástek do vozidel

V případě, že hledáte obchod, v němž byste si mohli zakoupit nový či repasovaný vzduchový kompresor či jiné důležité náhradní díly, mám pro vás jeden tip. Je jím internetový obchod TirShop.sk.

Zmíněný eshop se přímo specializuje na prodej repasovaných dílů pro nákladní a užitková vozidla. Provádí a nabízí repas brzdových třmenů, dále pak také repas servořízení.

V nabídce eshopu naleznete kvalitní repasované díly, které se možná budou velmi hodit pro váš kamion či jiné nákladní vozidlo. Všechny komponenty, jež lze v obchodě zakoupit, jsou ve výborném stavu a pořídíte je za velmi příznivé ceny.

Bez kvalitních součástek bude motor či vzduchotechnika vozidla fungovat špatně. Pro kamiony, které mají ujet tisíce kilometrů, to může být značný problém. Možností, jak se vyhnout zbytečným potížím se správným fungováním vozidla, může být právě pořízení repasovaných dílů, které nahradí staré a již nevyhovující součástky vozidla. Navštivte internetový obchod Tirshop.sk a pořiďte si repas servořízení, nový kompresor či třeba repasované brzdové třmeny.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!