verze pro tisk

Jak nasadit sněhové řetězy

8. únor 2012

Používání sněhových řetězů se jednou za čas nevyhne žádný řidič, zvláště tehdy, jezdí-li často do hor. V první řadě je třeba si uvědomit, že sněhové řetězy nemají za úkol nahradit zimní pneumatiky. Rozhodně si tak na silnici pokryté sněhem nevystačíme s letními pneumatikami, které budou pokryté sněhovými řetězy. Používání sněhových řetězů a jejich montáž se odvíjí od konkrétního typu.

Reklama

Správné nasazení sněhového řetězu

Klasické sněhové řetězy se nazouvají tak, že je nejprve rozložíme před hnacím kolem tak, aby nebyly překrouceny jednotlivé části. Poté řetěz zasuneme za kolo a konce popotáhneme k sobě. V následujícím kroku zvedneme lana na dezén a spojíme je. Boční řetěz následně pomocí spojovacího háčku spojíme do koncové části řetězu a překontrolujeme, zda během manipulace nedošlo k překroucení řetězu. V další fázi lanko zasuneme za pneu a řetěz srovnáme, utáhneme napínačem a zaklesneme do drážky.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

SntppnyppBWE

čtvrtek, 7. červenec 2016
09:23

the question is, how do we *your ex-user* gonna be able to trust you when you keep posting dubious stkt?mentetaae a look at your statement on the market, here in this post, you mention the 701 and 702 updates are meant to fix the data privacy issue, but on the market you just stated it was to fix crashes related with google account. it’s does seems to be a bit inconsistent, at least on my book.and what about the data collection part on your eula? any change in that? guess not.if you wanna bit trusted, may i suggest a bit of consistency?


posted by: SntppnyppBWE (38bjv72vk(a)outlook.com) [Odpovědět]