verze pro tisk

Dopravní značky nejsou rohlíky. Kde si je můžete koupit či pronajmout?

31. leden 2018

Dopravní značení je specifický sortiment, na který v běžných obchodech, a dokonce ani v hobby marketech, kde obvykle nabízí všechno možné i nemožné, nenatrefíte. Tak jde se po něm poohlédnout? Ať už máte zájem o pořízení vlastních značek, či pouze o dočasné zapůjčení, obraťte se na AZznačky. Firma se zabývá prodejem i pronájmem svislého značení a zároveň zajišťuje realizaci značení vodorovného.

Reklama

Mít po boku spolehlivého partnera, který svému oboru rozumí jako málokdo jiný, se rozhodně vyplatí. Pro AZznačky to rozhodně platí – odborníci jsou na trhu přes 10 let a garantují vysokou kvalitu produktů a služeb. Firma si zakládá na individuálním přístupu bez ohledu na velikosti zakázky a klientům vždy nabízí nejlepší možné řešení.

Každého, kdo vyžaduje nepřetržitý přehled nad průběhem zakázky, jistě potěší, že společnost AZznačky pro tento účel využívá monitorovací systém Venzeo. Prostřednictvím aplikace budete znát GPS souřadnice i údaje o pracovníkovi, který aktuální stav průběhu zakázky nahlásil.

Co se týče sortimentu svislého dopravního značení, značky jsou v souladu s platnou legislativou a technickými normami. V nabídce najdete kompletní sortiment značení – značky příkazové, zákazové, upravující přednost, výstražné i informativní a dodatkové tabulky. Pronájem dopravního značení je cenově velmi příznivý.

Na své si přijdou také zájemci o precizně provedené vodorovné značení. Pracovníci z AZznačky používají kvalitní barvy a dbají na dodržování technologických předpisů. Značení realizují ručně i strojově. Mají zkušenosti s aplikacemi na veřejných i soukromých komunikacích, ale také v areálech a obchodních zónách.

Nedílnou součástí služeb je také realizace DIO – projektů dopravně inženýrského opatření. Bližší informace a reference najdete na www.azznacky.cz.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!